top of page

TRÉNINK PSANÍ

Potýkáte se s rozsáhlým tvůrčím nebo odborným textem a potřebujete mentora, který vás úspěšně provede tvorbou textu, nabídne kritický pohled a odhalí vaše typické chyby i silné stránky?
Potřebujete rychlou stylistickou pomoc s profesionálním nebo tvůrčím textem a chcete se přitom naučit několik triků, abyste úkol příště zvládli sami a lépe?


Nejste spokojeni s úrovní psaného projevu ve vaší firmě nebo kanceláři a zajímalo by vás, jak by asi dopadl audit běžného textového provozu na vašem pracovišti? Chcete, aby situaci vyhodnotil nezúčastněný profesionál a doporučil vám účinné metody, jak na svém psaní máte pracovat?
A nebo chcete rovnou uspořádat kurz stylistiky na míru přímo ve vaší firmě? 


Blanka Čechová má rozsáhlé a všestranné zkušenosti nejen s tvorbou vlastních tvůrčích i odborných textů, ale také s rozborem a úpravou prací jiných autorů. Textovému koučování se věnuje již několik let, stejně jako výuce psaní. Jako editorka a koučka spolupracovala s několika předními filmovými tvůrci (Jiří Menzel, Juraj Jakubisko, Ladislav Smoljak), obchodními společnostmi, advokátními kancelářemi a jednotlivci z řad akademiků u nás i v zahraničí. Je lektorkou kurzu psaní pro soudce na Justiční akademii.Pro více informací nás prosím kontaktujte

bottom of page